Festmények és grafikák Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974632
10037
348
Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír (kis gyűrődéssel), jelzett, üvegezett keretben, 18×29 cm 1897281
10038
348
Borsos Miklós (1906-1990): Delphi. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1977316
10039
348
Borsos Miklós (1906-1990):Korsós félakt. Ofszet, papír, foltos, jelzett (ceruzával), 17,5×17 cm 1977383
10040
348
Bozó Gyula (1913-2004): graflkus és éremtervező rajzai. 16 db éremterv, dekorterv és egyéb 1801946
10041
348
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm 1963096
10042
348
11000
Bujdosó Dénes (1932-): Mosósónők. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1854076
10043
348
14000
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm 1839816
10044
348
14000
Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm 1934664
10045
348
Czanik Mátyás (1981-): Kompozíció. Vegyes technika, karton, jelzett, 39×24 cm 1965727
10046
348
14000
Czigány jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, keretben, 42×62 cm 1840147
10047
348
Cseh László (1914-1991): Zengővárkonyi faluvég, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5×32,5 cm 1962119
10048
348
Csisztu Mihály (1933-2008): Martinelli tér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft