Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1929531
11215
346
4400
Herendi petrezselyem (VRH) mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1907183
11216
346
36000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 1907311
11219
346
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 9,5 cm 1936832
11220
346
Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lepattanással, d: 32 cm 1936825
11221
346
Óherendi tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, lepattanással, d: 29 cm 1936822
11222
346
Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, d: 24,5 cm 1910564
11223
346
Herendi Viktória mintás porcelán virágcserép, 2 db, alátéttel, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 10 és 11,5 cm 1370335
11224
346
Herendi falitányér, biszkvit és fehér mázzal, márka jelzés nélkül, hibátlan, eredeti dobozában, d:18,5 cm 1677497
11225
346
Herendi Viktória mintás "Szeged" porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan(kis kopásnyomok), d: 27,5 cm 1964205
11226
346
Herendi virágmintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, m: 10,5×8×4,5 cm 1964200
11227
346
Herendi Viktória mintás díszes váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm 1964189
11228
346
Herendi Viktória mintás szögletes-csúcsos bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×7×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft