Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1956399
11155
345
22000
cca 1890 Zsolnay oktagon alakú kis kaspó és tégely, réz henger betéttel, egyik jelzett (családi címeres), aranyozás erősen kopott, m:4 és 8,5 cm, d: 4 és 8,5 cm 1956169
11156
345
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, kis karcolásnyomokkal, m: 14 cm 1956171
11157
345
11000
Zsolnay eozin mázas bikafejes ivócsanak, jelzett, hibátlan, m:12 cm, 12×13 cm 1956996
11158
345
Zsolnay Dr Hugonnai Vilma nagy méretű emlék plakett (Nagy Árpád), eozin mázas, lepattanással, kartonra ragasztva, d:18,5 cm 1934518
11159
345
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm 1956167
11160
345
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 1956934
11161
345
2 db Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1955416
11162
345
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm 1955421
11163
345
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett m: 7 cm 1955401
11164
345
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, 10×10×6 cm 1958166
11165
345
Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 1954229
11166
345
2 db Zsolnay patikai mérőedény, (100 ill. 500 g), matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft