Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1955350
11131
345
Herendi Rotschild mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1959937
11132
345
Herendi csipkebogyó mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, d:9 cm 1959889
11133
345
Herendi csipkebogyó mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 13,5×9 cm 1959919
11134
345
Herendi mini bögre, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:2,5 cm 1959859
11135
345
Herendi cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h:10 cm, m: 5 cm 1934505
11136
345
15000
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 1955534
11137
345
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 1927400
11138
345
Herendi (Pannonia) Eton mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 15,5 cm 1955414
11139
345
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 1954411
11140
345
Herendi Viktória mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15,5 cm 1955332
11141
345
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm 1955329
11142
345
22000
Herendi virág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett (tanuló), nagyon apró lepattanás a cukortartó rózsáján Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft