Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1955177
11143
345
11000
Herendi Poisson váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14,5 cm 1955145
11144
345
Herendi Eton mintás süteményes tányér ( 6db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:18,5 cm ( 6×) 1955116
11145
345
Herendi Rotshild mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 1955114
11146
345
Herendi Rothschild mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 26 cm 1955072
11147
345
11000
Herendi Viktória mintás sétagyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm (2×) 1955058
11148
345
24000
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:33,5 cm 1960282
11149
345
Zsolnay pillagós váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, m: 25,5 cm 1960289
11150
345
Zsolnay virágmintás porcelán leveses tál, teáskanna, süteményes tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db 1954502
11151
345
40000
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelánfajansz, festék kopással, javított, alján apró lepattanásokkal, jelzett (mélynyomás), formaszám: 611, m: 34 cm 1954430
11152
345
28000
cca 1880 Zsolnay talpas kínáló, plasztikus ornamentikás díszítéssel, kézzel festett mázas porcelánfajansz, jelzett (mélynyomás), formaszám: 505, m:8 cm, d:21 cm 1955388
11153
345
28000
Zsolnay Pompadour mokkás készlet ( 12 személyes, mokkás két fajta festéssel), kézzel festett aranyozással, jelzett, hibátlan 1956380
11154
345
11000
cca 1890 Zsolnay gyufadoboztartós hamuzó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (csak mélynyomás), formaszám: 679, máz hibákkal, d: 12,5 cm, m:8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft