Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1937687
11179
345
28000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 1957328
11180
345
Hollóházi Hajduszoboszló feliratú porcelán tányér. Jelzett, matricás, hibátlan .+ Epiag Presov matricás tányér. Jelzett, hibátlan. d: 24 cm 1955583
11181
345
Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1959191
11182
345
Hollóházi Erika mintás váza és rózsás dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, 15×10,5 cm 1958103
11183
345
Hollóházi legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, foltos, m: 30 cm 1845893
11184
345
Hollóházi retro fekete-fehér mokkás készlet, jelzett, hibátlan 1955442
11185
345
2 db Hollóházi retró kis kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm 1955408
11186
345
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 1955441
11187
345
Hollóházi fekete-fehér cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11 cm 1955403
11188
345
Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 1955393
11189
345
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1955396
11190
345
Hollóházi porcelán liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft