Könyvek: Történelem

Tételek száma: 161

Hitler Adolf: Harcom. (Mein kampf.) Fordították: Kolbay Pál, Dr. Lindtner Antal, Dr. Szakáts István. Bp.,1935, Centrum, 1 t.+2+IV+2+504 p. Magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Első magyar kiadás.
15720.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
15721.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
15722.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15723.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15724.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15725.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mészáros István(szerk.): Ratio Educationis. Az 1777-i és az 1806-i kiadás magyar nyelvű fordítása. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15726.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15727.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. 1. köt. Debrecen, 1939, Lehotai Pál. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15728.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15729.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szabó Károly: -- kissebb történelmi munkái. Második kiadás.I. kötet. Bp. 1878. Ráth. 401 l. A mű két kötetben teljes. Későbbi egészvászon kötésben.
15730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15731.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft