3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.