Hitler Adolf: Harcom. (Mein kampf.) Fordították: Kolbay Pál, Dr. Lindtner Antal, Dr. Szakáts István. Bp.,1935, Centrum, 1 t.+2+IV+2+504 p. Magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Első magyar kiadás.