Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1956239
17286
345
900
Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Kass János rajzaival. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel, széteső állapotban. 1956389
17287
345
Karinthy Ferenc: Ferencvárosi szív. Bp., 1960, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1956382
17288
345
Bartis Attila: A nyugalom. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1956385
17289
345
Sánta Ferenc: Húsz óra. Krónika. DEDIKÁLT! Bp., 1964, Magvető. 2. kiadás Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1956186
17290
345
Régi magyar levelestár I-II. kötet. (XVI-XVII. század.) Szerk.: Hargittay Emil. Fordították többen. Magyar Hírmondó. Bp. , 1981, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1956221
17291
345
2 db könyv - Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. + Nagy Imre: Ahogy csíkba megérkeztem... Önéletrajzi írások. Cikkek, vallomások Nagy Imréről. Bp., 1983, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1955473
17292
345
Axel Munthie: San Michele I-II. kötet. Bp.,1932,Káldor. Kiadói illusztrált papírkötésben. 1957805
17293
345
Krúdy Gyula: Szindbád utazásai. Elbeszélések. Krúdy Gyula Összegyűjtött Munkái. Bp.,1914, Singer és Wolfner, (Korvin-ny.), 186+2 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egy-két kissé foltos lappal, egy-két lapon radírozás nyomaival. 1955002
17294
345
Szőnyi Zsuzsa: A Triznya-kocsma. Magyar sziget Rómában. Bp., 2006, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1954985
17295
345
Faludy, Andrew: Apámat nem láttátok? 2002, Glória Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1959846
17296
345
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1959666
17297
345
Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft