Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 269

17322.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fényes László: Jókai Mór utolsó évei körül. Válasz Vészi Józsefnek. Bp.,1914, Lipinszky és Társa, 31 p. Kiadói papírkötés.
17323.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17324.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17325.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17326.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1922 Dr. Székely György: A filozófia és pedagógia története. - - dr. egyetemi m. tanár előadásai után. Kopottas félvászon-kötésben, 242 oldalas stencilezéssel sokszorosított kézirat.
17327.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17328.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., é.n. Harmónia. Festett egészvászon kötésben, laza fűzéssel
17329.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kós Károly: A havas. Válogatta, előszóval és függelékkel ellátta: Varró János. Kolozsvár, 1983, Dacia. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. A válogató, Varró János (1927-2004) irodalomtörténész, regényíró, műfordító dedikációjával.
17330.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Komáromi János: Tilinkó. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. XI. Bp.,(1930),Genius,210+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző dedikációjával.
17331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17332.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft