Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Ötödik népies kiadás. Bp., é.n., Athenaeum, 1 t.+194+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kijáró lapokkal.
1922 Dr. Székely György: A filozófia és pedagógia története. - - dr. egyetemi m. tanár előadásai után. Kopottas félvászon-kötésben, 242 oldalas stencilezéssel sokszorosított kézirat.
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.
Komáromi János: Tilinkó. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. XI. Bp.,(1930),Genius,210+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző dedikációjával.
Bárdos Artur: Az uj színpad. Falus Elek által illusztrált borítóval. Bp.,1911, Nyugat, 112+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, az elülső borító szakadt, sérült, a hátsó borító hiányzik, a gerince ragasztott, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel.