Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 269

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Vál. és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor. Bp.,1989,Móra. Kiadói papírkötés.
17262.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17263.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Cholnoky Viktor: Néhusztán meséiből és egyéb elbeszélések. Bp., 1913, Franklin. Kissé foltos lapokkal, későbbi félműbőr kötésben.
17264.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1902. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
17266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
17267.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gonda József: Semper idem. Rovások, feljegyzések, meglátások, impressziók, kritikák. Előszót írta hozzá: Ignotus. Békéscsaba, 1912. Tevan. Fűzve, illusztrált papírborítékban .Szélén gyűrődésekkel .
17268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kriza János: Vadrózsák III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Bp.,1943, Bibliotheca, 208 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Halmágyi Sándor: Saphira. II. kötet. Kolozsvár, 1859, Szerzői kiadás, 278 p. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17272.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Szíj Rezső. Bp.,1943, Misztófalusi. Kiadói illusztrált papírkötés.   Benne Ady Endre, Móricz Zsigmond, Szabó Dezső, Móra Ferenc, Tamási Áron, és mások írásaival.
17273.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft