Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1959950
17274
345
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája. Madách Imrike után Istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról. Bp., 1995, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés. Hasonmás kiadás.
Karinthy Frigyes: Együgyü Lexikon. Tevan Könyvtár 2-5. Bp.,1997, Háttér. Kiadói papírkötés. Hasonmás kiadás.
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. hn.,én., Barnaföldi Gábor Arch. Kiadói papírkötés. Hasonmás kiadás. 1956244
17275
345
Kassák Lajos: Egy ember élete. Harmadik könyv: Csavargások. Bp.,1946, Cserépfalvi,(Független-ny.),183 p. Kiadói papírkötésben, foltos. 1955939
17276
345
Prima Primissima évkönyv. 2007-2008. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító hullámos, kissé foltos. 1955953
17277
345
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval. 1956181
17278
345
Benedek István: Mandragóra. I-II. kötet. I.kötet: Tibet. II. kötet: India. Kultúrtörténeti tanulmány különös tekintettel a varázslásra és gyógyításra. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1957636
17279
345
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,[1943],Nyugat. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 1959988
17280
345
Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés. 1955210
17281
345
Versekben tündöklő Erdély. Szerk.: Szentimrei Jenő. Kolozsvár, 1941, Lepage Lajos. Vászonkötésben, jó állapotban. 1958385
17282
345
Vas István: Nem számít. Bratislava, 1969, Madách Könyvkiadó. Az előzéklapon a szerző aláírásával. Vászonkötésben, papír védőborítóval. 1958380
17283
345
Csoóri Sándor: Második születésem. Bp., 1967, Magvető. Dedikált! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1955239
17284
345
Timár József: A roskadozó omnibusz. Bp., 1929, Falusi Esték. A szerző dedikációjával. Kicsit laza, kopott vászonkötésben. 1955146
17285
345
Aktalbum. Az előszót írta: Féjja Sándor. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft