Festmények és grafikák Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1913050
10036
344
Borbély Gizella (1920-1994): Esti napraforgók, pasztell, papír, jelzett, 49×35 cm 1946135
10037
344
Bornemisza László (1910-1995): Hosszú kalapos. Tus, papír, jelzett, gyűrődéssel, folttal üvegezett keretben, 28×19 cm 1913715
10038
344
14000
Boromisza jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton (foltos), festék hibákkal, keretben, 77×53 cm 1926080
10039
344
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel! Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8,5 cm 1801946
10040
344
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm 1839816
10041
344
14000
Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm 1854076
10042
344
14000
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm 1926267
10043
344
50000
C. de Costa jelzéssel: Orientális , olaj, farost. Jelzett. 41x54 cm cca 1870 1952449
10044
344
15000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőarc, vegyes technika, farost, jelzett, 70×50 cm 1952453
10045
344
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Fehér láng, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1944548
10046
344
Czóbel jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 31×27 cm 1944630
10047
344
Csergezán jelzéssel: Bőgő szarvasok. Olaj, vászon, 38×49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft