Festmények és grafikák

Tételek száma: 349

Beck Judit (1909-1995):Vázlat rajz. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×28 cm
10024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Benedek jelzéssel: Várakozók. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×21 cm
10025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berki jelzéssel: Házudvar részlet. Olaj, karton, keretben, 21×26 cm
10026.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Biai-Föglein István (1905-1974): Cirkusz. Rézkarc, papír, jelzett (bélyegzős), 29×19 cm
10027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bod László (1920-2001)-Fekete Géza (?-?): Zrínyi Ilona vizsgálóbírái előtt (Madarász Viktor festménye). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 36×48 cm
10028.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bognár Zoltán (1924-1992): A császár katonái. Linó (próbanyomat), papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×55 cm
10029.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár Zoltán (1924-1992): Körtemető. Linó (próbanyomat), papír, kis gyűrődéssel és folttal, jelzett, üvegezett keretben, 94×68 cm
10030.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bokor Imre (?-?): Hajnali elmúlás. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm
10031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Faluhatár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×31 cm
10032.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Tóparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 29×39 cm
10033.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 19×29 cm
10034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
D. Borbély Gizella (1920-1994): Dombos táj házzal, pasztell, papír, hátulján jelzett, 35×51 cm
10035.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft