Festmények és grafikák

Tételek száma: 349

Ditrói Puskás Ede (?-?): Tabán. Tus, papír, jelzett, 19×12 cm
10060.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dobos Lajos (1921-): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 31,5×47 cm
10061.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Doór Ferenc (1918-2015): Halastó. Színes linómetszet, papír-karton, 24×34 cm
10062.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
Duray Tibor (1912-1988): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21
Ebner jelzéssel: Falusi utca részlet. Akvarell, papír, 21×31 cm
10064.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egresi Zsuzsa (1954-): Hódító csapatok. Színes rézkarc, papír, jelzett, 34×28 cm
10065.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Egry jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon-farost, 32×28 cm
10066.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egry jelzéssel: Szikrázó napsütés. Pasztell, papír, 30×43 cm
10067.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
EJ jelzéssel: Napraforgós csendélet. Olaj, karton, 32x22 cm Keretben.
10068.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Erdélyi József (1896-1978): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm
10069.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ék Sándor (1902-1975): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm
10070.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Élesdy István (1912-1987): Havasi utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10071.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft