Festmények és grafikák

Tételek száma: 349

Ács jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton, sérült keretben, 50×34 cm
10012.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Árvay jelzéssel: Alakok. Monotípia, papír, 35×21 cm
10013.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bajor Ágost (1892-1958): Trento, rézkarc, papír, jelzett, 15×11 cm
10014.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
Bajor Ágost (1892-1958): Feltre, rézkarc, papír, jelzett, 18×12 cm
10015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bajor Ágost (1892-1958): Városi ház, rézkarc, papír, jelzett, 23×23 cm
10016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bakos jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×40 cm
10017.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Barabás jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 35×45 cm
10018.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Barcsay jelzéssel: Tanulmány rajz. Szén-ceruza, papír, apró szakadással, 61×42 cm
10019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva,    60×43 cm
10020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Basilides jelzéssel: Szentek az asztalnál. Olaj, vászon-karton, 30×20 cm
10021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Vous nen trouvel rien. Heliogravúr, papír, jelzés nélkül, 16,5×16 cm
10022.

Franz von Bayros (1866-1924): Vous n'en trouvel rien. Heliogravúr, papír, jelzés nélkül, 16,5×16 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bálványos Huba (1938- ): Tárgyak. Rézkarc, papír jelzett, üvegezett keretben, 24×40 cm
10023.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft