Festmények és grafikák Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1953523
10132
344
11000
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891- 1965): Lovasszekér. Rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm üvegezett keretben 1940772
10133
344
Izsó Lajos (?- ): Hernádparti ligetes, olaj, vászon-farost, jelzett, keretben, 24×30 cm 1943752
10134
344
Jánosi Sándor (1927-1982): Vajdahunyad vár. Színes linó, papír, jelzett, 39×28 cm 1940795
10135
344
Jánosi Sándor (1927-1982): Kiáradt Bodrog házakkal, színezett rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 36,5×29,5 cm 1941394
10136
344
Józsa jelzéssel: Vándorlók. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 15×25 cm 1940998
10137
344
11000
Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm 1889495
10138
344
Kaisler jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 35×45 cm 1945006
10139
344
Kádár jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 22×9,5 cm 1942503
10140
344
Kádár György (1912-2002): Hazafelé. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×48 cm 1920813
10141
344
Kárpáti jelzéssel: Linó, papír. Jelzett. 16x23 cm 1955765
10142
344
26000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Ív ucca 1927 (Tabán). Olaj, vászon (lyukas), jelzett, sérült keretben, 55×68 cm 1949097
10143
344
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Szén, papír, üvegezett keretben, 34×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft