Festmények és grafikák

Tételek száma: 349

Hollósy jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24,5×34 cm
10120.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hornyánszky jelzéssel: 4 db grafika (vázlat), toll-ceruza, 30×21 cm
10121.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hsalih jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, keretben, 60×50 cm
10122.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hurdisán jelzéssel: Fehér ló. Akvarell-tus, papír, 21×14 cm
10123.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Igaly József (1905-1980): Hétvégén. Akvarell, papír, jelzett, 36×49 cm
10124.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Illencz Lipót (1882-1950): Kucsmás férfi portré. Olaj, karton, sérült antik keretben, 36×25 cm
10125.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Illencz Lipót (1882-1950): Kalapos férfi portré. Olaj, karton, sérült antik keretben, 36×25 cm
10126.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Illés jelzéssel: Makacs tehén. Olaj, falemez, 31×41 cm
10127.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Illés Krisztina (1969- ): Afrikai fák alatt, akril, farost, jelzett a hátoldalon, paszpartuban, fa keretben, 29×41,5 cm
10128.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Iréne Radó Vajda (1952-): Ten million Butterflies. Színes rézkarc, papír, jelzett, 27,5×15 cm
10129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Iskókovits Kálmán (1898 - 1990): A Zene III. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 17×24 cm
10130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm
10131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft