Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1916235
11246
343
Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm 1935491
11247
343
11000
Kalocsai edény készlet, kézzel festett, jelzett, eltérő mintákkal, kis kopásokkal, különböző méretben 1937659
11248
343
Iris porcelán süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 1934157
11249
343
Német porcelán kék virágmintás kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1934166
11250
343
Kínai porcelán tálkák, 4 db + 1 db kanál, hibátlanok, d: 10 és 20 cm között 1934764
11251
343
Rózsás porcelán tojás, apró lepattanással, jelzés nélkül, 6,5×4,5×6 cm 1934528
11252
343
15000
Kínai fajansz tájképes kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 19×13×6 cm 1932899
11254
343
48000
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm 1933343
11255
343
Alba Iulia porcelán szarvas figura. Jelzett, hibátlan m: 16 cm 1939999
11256
343
Talicskás fiú, kézzel festett bikvit porcelán, foltos, m: 21 cm, h:19 cm 1914561
11257
343
Csehszlovák dísztányér a Károly híd látképével, matricás, jelzett (Tauschek), apró kopás nyomokkal, d:25 cm 1900132
11258
343
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft