Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1918905
11221
343
Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1932569
11222
343
Hutschenreuther szószostál, festett aranyozással, jelzett, kopás nyomokkal, 24×16 cm 1935672
11224
343
Coalport táncosnő, fehérmázas, jelzett (tervező:Neil Welch), apró kopás nyomokkal, m: 25 cm 1936860
11225
343
Heinz kisfiú a cicával, kézzel festett, jelzett, kopott, alján hajszál repedéssel, m:17,5 cm 1938282
11226
343
Lippelsdorf madaras gyertyatartó, jelzett, aranyozott festéssel, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, h: 18 cm 1937495
11227
343
Reichenbach gyümölcsöstál, matricás, jelzett, hibátlan, d:28 cm 1937664
11228
343
Goebel Klimt kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm 1872510
11229
343
Moritz Zdekauer (MZ): A három grácia. Porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm 1878180
11230
343
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm 1878183
11231
343
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 32 cm 1937503
11232
343
Lichte talpas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 20 cm 1937493
11233
343
Irizáló őávás szalvétatartó, mázas fajansz, apró kopásokkal, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft