Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1935878
11234
343
Sadler virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1937373
11235
343
3200
6+1 db Villeroy & Boch kékfestéses tányér, jelzettek, apró kopásokkal, d: 23 cm 1872508
11236
343
Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm 1295169
11237
343
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1936911
11238
343
Heinz kislány a báránnyal, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17,5 cm 1854890
11239
343
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett(utólag), jelzett, egyik csészealjon csorbával 1914755
11240
343
PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1791087
11241
343
3200
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett 1856535
11242
343
Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott 1856508
11243
343
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm 1937407
11244
343
2 db Villeroy & Boch csésze, kékfestés, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyiken apró lepattanás, d: 10 cm 1883206
11245
343
50000
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft