Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1675551
11259
343
Dulevo szovjet porcelán csésze alátéttel, 2 db, jelzett, kissé kopott, d: 10 cm és 17 cm 1937560
11260
343
Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm 1937399
11261
343
Adams angol porcelán teás készlet: 3 db csésze+alj, tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1937405
11262
343
Bavaria ezüstlakodalmi csésze és tányér, matricás, jelzet, apró kopásokkal, különböző méretben 1872119
11263
343
30000
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm 1872104
11264
343
Jelzett (BB) táncoló nő, kézzel festett, sérült, kopott, m: 35 cm 1872098
11265
343
Jelzett (BB) gitározó figura, kézzel festett, javított, kopott, m: 35 cm 1871558
11266
343
XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm 1872069
11267
343
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 1872642
11268
343
XX. sz. Cheng Hua jelzésű kínai váza, máz alatti kézi festéssel, hibátlan, m:29,5 cm 1872185
11269
343
cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm 1872090
11270
343
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft