Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1903412
15012
342
Books: Travelling, Local History
Török András: Nagy Budapest könyv. Bp.,2000,Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Török András (1954-) művelődéstörténész által Schilling Árpád (1974-) rendező részére dedikált példány. 1924719
15013
342
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval. 1924722
15014
342
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval. 1929167
15015
342
2200
V. Kostochkin: Old Russian towns. Moszkva, 1972, Iskusstvo. Kiadói egészvászon kötés, tékában, jó állapotban. 1928971
15016
342
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1928948
15017
342
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1928958
15018
342
Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műemlékek. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban. 1928961
15019
342
Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban. 1928954
15020
342
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 1928952
15021
342
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 1928963
15022
342
Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. 1928974
15023
342
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft