Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1815424
15617
342
Books: Travelling, Local History
Dömötör Sándor: Hevestől Baranyáig. Pécs, 1983. Egészvászon kötésben, paír védőborítóval 1782674
15618
342
Pápa. Szerk. és a bevezetést írta: Dr. Hermann István. Rajzolta Heitler László. Pápa, 1987, Jókai Mór Városi Könyvtár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 2800 példányban. 1786125
15619
342
Szanyi Dezső-Dr. Dombóvári Antal-Ádám Ferenc: Tanulmányok a rákosmenti iskolák történetéből. Rákosmenti Helytörténeti Füzetek II. évf. 2. szám. Bp.,2004, Erdős Renée Ház. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1786031
15620
342
2200
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1815583
15621
342
Éri István: Műszaki Múzeumok Veszprémi megyében
Veszprém, 1972 1783721
15622
342
Ligeti Lajos: Sárga istenek sárga emberek. Bp., 1988. Gondolat + Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek, fekete emberek. Bp., 1980. Gondolat 1785963
15623
342
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban. 1785183
15624
342
3800
Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben 1785448
15625
342
2200
Kisújszállás város története I. Kisújszállás 1986. 202p. + 8 (részben kihajtható) térkép. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft