Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928342
15036
342
Books: Travelling, Local History
Back Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában. Bp., é. n., Hygieia. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1928035
15037
342
Samay László: Fejezetek az egykori mezőváros Fadd történetéből az őskortól napjainkig. Fadd, 2004, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban. 1924757
15038
342
2200
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben. 1906440
15039
342
Dr. Gulyás Mihály: Gyökereink, képek Kondoros múltjából. Kondoros, 2002, Kondoros Nagyközség Önkormányzata. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben. 1906477
15040
342
A Kálvin téri kripta titkai. Szerk.: Kő András, Susa Éva. Bp.,2014,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1931639
15041
342
Hegyaljai Kiss Géza: Kék hegyek közt. Elbeszélések a Bükk, a Hegyalja és a Kárpát vidékéről. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szakadozott papírkötésben, a hátsó borító foltos. 1914996
15042
342
Hegedűs Loránt: Viola-város. Erdélyi Könyvesház 6. Kolozsvár, 1938, Könyvbarátok Társasága. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben 1914685
15043
342
A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben 1916001
15044
342
Vegyes útikönyvtétel, 5 db:
Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban. 1911675
15045
342
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés. 1914951
15046
342
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p. 1911671
15047
342
Jozo Simko: Magas Tátra. Bp., 1965., Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, térkép-melléklet nélkül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft