Pap Gábor: A Napút festője. Csontváry Kosztka Tivadar. Debrecen, 1992, Pódium Műhely Egyesület. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Wolff, dr. Paul: Meine Erfahrungen mit der Leica. Frankfurt am Main, Bechhold Verlags. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
Die Photographische Kunst im Jahre 1903. Ein Jahrbuch für künstlerische Photographie. Herausgegeben von F. Matthies-Masuren. Zweiter Jahrgang. Halle, 1903, Druck und Verlag von wilhelm Knapp. Hiányzó első kötéstábla, kopottas állapotban.
Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi. Bp.,1943,Officina, 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.