Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi. Bp.,1943,Officina, 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.