Porcelán

Tételek száma: 73

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm
11117.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,26
26,24
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 14×10×5,5 cm
11118.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,26
26,24
cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm /  cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm
11119.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,21
122,45
Herendi aranyfácános kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 cm
11120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
Herendi Eton mintás csészealj ( 2 db), Viktória mintás fogpiszkálótartó, tálka, kopott, jelzett (koronás is), összesen:4 db , d:7 és 15 cm, 5×6 cm
11121.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,78
11,66
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm
11122.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,26
26,24
Herendi Viktória mintás hamuzó + csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×11 cm, ill. m: 3,5 cm
11123.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Herendi petrezselyemmintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16 cm
11124.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
14,58
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 9,5 cm
11125.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,87
20,41
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 14 cm
11126.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Óherendi rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm
11127.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,95
29,15
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11128.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,08
75,80

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.