Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 411

17379.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17380.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17381.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17382.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17383.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
17384.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Koronázási album.  Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel.   Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Bp., 1917, Érdekes Újság. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, a kötése laza, a gerincén kis sérüléssel.
17385.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17386.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17387.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17388.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17389.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17390.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft