https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 411

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Moly Tamás: Három novella. Egy mese, néhány levél és a keret. Az idegen hölgy. A szomszéd. A borítót Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 138+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták.
17441.

Moly Tamás: Három novella. Egy mese, néhány levél és a keret. Az idegen hölgy. A szomszéd. A borítót Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 138+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
17442.

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés.
17443.

Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Török Gyula: Fehér világ. Regényes novellafüzér. (Bp.,1919,) Táltos, 130+1 p. Első kiadás. Kiadói litografált, illusztrált papírkötés, kis szakadással, nagyrészt felvágatlan lapokkal, ex libris-szel (Buday György (1907-1990): Dr. Kozocsa Sándor könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6×5,5 cm), Kozocsa Sándor magánkönyvtári bélyegzőjével.   A szerző, Török Gyula (1888-1918) posthumus novelláskötetének borítója a szerző munkája.  Dr. Kozocsa Sándor (1904-1991) erdélyi születésű bibliográfus.
17444.

Török Gyula: Fehér világ. Regényes novellafüzér. (Bp.,1919,) Táltos, 130+1 p. Első kiadás. Kiadói litografált, illusztrált papírkötés, kis szakadással, nagyrészt felvágatlan lapokkal, ex libris-szel (Buday György (1907-1990): Dr. Kozocsa Sándor könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6×5,5 cm), Kozocsa Sándor magánkönyvtári bélyegzőjével. A szerző, Török Gyula (1888-1918) posthumus novelláskötetének borítója a szerző munkája. Dr. Kozocsa Sándor (1904-1991) erdélyi születésű bibliográfus.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Keleti Jenő: Csavargás közben. Versek. Bp., (1933), Művészbarátok Köre,(Róna Ferenc-ny.),31+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. A szerző által Szabados András (1909-1957) költőnek dedikálva, dátumozva (1933. III. 15.)
17445.

Keleti Jenő: Csavargás közben. Versek. Bp., (1933), Művészbarátok Köre,(Róna Ferenc-ny.),31+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. A szerző által Szabados András (1909-1957) költőnek dedikálva, dátumozva (1933. III. 15.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Bp., 1991, Helikon. Névre szóló példány, velúrkötésben, műanyag védőborítóval, készült 2000 példányban.
17446.

Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Bp., 1991, Helikon. Névre szóló példány, velúrkötésben, műanyag védőborítóval, készült 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Imredy, Peter: A Stadler story I. A kis juhásztól a nagy felvásárlóig. Bp., 2008, Kastély-Bor Kft. Stadler József aláírásával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17447.

I'mredy, Peter: A Stadler story I. A kis juhásztól a nagy felvásárlóig. Bp., 2008, Kastély-Bor Kft. Stadler József aláírásával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás, a kísérőtanulmány hiányzik.. Velúrkötésben, papír védőborítóval, vetemedett lapokkal.
17448.

A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás, a kísérőtanulmány hiányzik.. Velúrkötésben, papír védőborítóval, vetemedett lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanizsa József: Naszályi pillanatok. Bp., 2014, szerzői. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
17449.

Kanizsa József: Naszályi pillanatok. Bp., 2014, szerzői. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Walter Scott: A remete. Bp., é. n., Ifjúsági Könyvkiadó. Haranghy Jenő borítótervével. Félvászon kötésben, kopottas borítóval.
17450.

Walter Scott: A remete. Bp., é. n., Ifjúsági Könyvkiadó. Haranghy Jenő borítótervével. Félvászon kötésben, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Kölcsey Ferenc kolligátum. Bp., 1891 Franklin.  Korabeli kopott félvászon kötésben. Kölcsey Ferenc versei. Győr, é.n. Gross Gusztáv
17451.

Kölcsey Ferenc kolligátum. Bp., 1891 Franklin. Korabeli kopott félvászon kötésben. Kölcsey Ferenc versei. Győr, é.n. Gross Gusztáv

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Effel, Jean: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Bratislava, 1968, Epocha. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17452.

Effel, Jean: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Bratislava, 1968, Epocha. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz