Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 411

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. nagyon picit foltos, de szép állapotban.
17391.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17392.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.
17393.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
17394.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Kisfaludy Károly minden munkái I-II.,IV-V. kötet. Sajtó alá rendezte: Bánóczi József. Bp.,1893, Franklin-Társulat, 1 t.(címkép)+421+3+439+1+413+414+1 p. Hetedik, bővített kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítókon kopásnyomokkal.
17395.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kocsis L. Mihály: Bara Margit tekintette. Csodálatos könnycsepp. Bp.,2008, Kairosz. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17396.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm
17397.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Aki az életével játszott Latinovits. Összeállította és az összekötő szöveget írta: Kelecsényi László. Bp.,2011, Noran. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Az összeállító, Kelecsényi László (1947-) dedikációjával.
17398.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gari Kaszparov-Mig Greengard: Közeleg a tél. Miért kell megállítani Vlagyimir Putyint és a szabad világ ellenségeit? Fordította: Hegedűs Péter-Garamvölgyi Andrea-Morvay Péter. Bp.,2015, HVG Kiadó Zrt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17399.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17400.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1922 Dr. Székely György: A filozófia és pedagógia története. - - dr. egyetemi m. tanár előadásai után. Kopottas félvászon-kötésben, 242 oldalas stencilezéssel sokszorosított kézirat.
17401.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Székely Menyhért: Művészsors. Elbeszélések. Monor, 1926, Popper Ernő, 87 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
17402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft