Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 218

10500.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,31
5,94
Bajusz Mihály(?-?): Horváth Gy. könyve. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 5x8 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,54
3,96
Bardócz Lajos (1936- ): Ex libris Dr. Valentin Popescu, 2 db ex libris, rézkarc, jelzett, 9×6,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7,26
10503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,54
3,96
10504.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,95
3,30
10505.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,95
3,30
Bálint Ferenc (1960-): Ex Libris Artemio Ejarque. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 4×3.5 cm
10506.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,95
3,30
Ottohans Beier (1892-1979): Ex Libris Hans Amann. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 12×7 cm
10507.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,54
3,96
Giovanni Bernadri(?-?): Fiori. Rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm
10508.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,95
3,30
Erik Bergquist. Linómetszet, jelzett, aláírt 18x21 cm
10509.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,95
3,30
Bilkovski jelzéssel: Szitáló lány. Litográfia, papír, 21x14 cm
10510.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,36
2,64
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex libris Dr Stephan Lustig, In memoram Ady. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm
10511.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,29
0,33

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

373. aukció:
Fizetési határidő: július 17.;
Elszámolás: július 28-tól

374. aukció:
Megtekintés: július 13 és 16 között;
Tételek átvétele: július 20-án 10 órától;
Fizetési határidő: július 31.;
Elszámolás: augusztus 18-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.