Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434598
10524
339
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-): Ex libris Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 5×4 cm 1908306
10525
339
Ex libris - small-graphics
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Petőfi Sándor, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8,5 cm 1434461
10526
339
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Grazina (1938-2007): 3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419322
10527
339
2200
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben 1419207
10528
339
2200
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben 1434460
10529
339
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Grazina (1938-2007): 3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419848
10530
339
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007):3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419855
10531
339
3800
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 4 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419751
10532
339
2200
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Grazina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc / foltmarás, papír, jelzett, különböző méretben 1419853
10533
339
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419851
10534
339
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007):3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1335488
10535
339
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): Buék 1975. Színes linó, papír, jelzett, 9×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft