Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1908325
10536
339
Ex libris - small-graphics
Fáy Dezső (1888-1954): Kísértés, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 10×7,5 cm 1434301
10537
339
Ex libris - small-graphics
Franco Fedeli (?): Ex Libris De Filippis Mario. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott, 10×6.5 cm 1419873
10538
339
Ex libris - small-graphics
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Gábor Dénes, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 5x4 cm. 1419662
10539
339
Ex libris - small-graphics
Gartmann jelzéssel: Ex libris Otto Holl, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×4 cm 1419867
10540
339
Ex libris - small-graphics
André Gastmans(?-?): Ex libris Leo Arras. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6,5 cm 1414964
10541
339
Ex libris - small-graphics
Gastmans, Dolatovska, Sora Natalia, ...5 db ex libris rézkarc, jelzettek / 5 Etched bookplates 14x11 cm 1433974
10542
339
Ex libris - small-graphics
P. L. Gerosa (?-?): Numizmatikai Ex Libris, Dott. Roberto Callini. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 6.5×5.5 cm 1434616
10543
339
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 7×5 cm 1419241
10544
339
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Születés. Rézkarc, papír, jelzett, 7.5×5 cm 1419603
10545
339
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris in memoriam Bartók Béla. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5x6,5 cm 1419246
10546
339
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Levél. Rézkarc, papír, jelzett, 7.5×5 cm 1419549
10547
339
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris labirintus. Horganymetszet, papír, jelzett, 7x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft