Porcelán Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1891768
11148
337
Herendi 4-4 süteményes tányér és teás csésze és alj, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 1891755
11149
337
Herendi Malévos hamutartó 11x8 cm 1895105
11150
337
14000
Herendi Apponyi mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm 1894630
11151
337
Herendi porcelán kis madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm 1894605
11152
337
Herendi Eton mintás kis cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×5×4 cm 1892586
11153
337
Herendi csipkebogyó mintás füles tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, 29×24,5 cm 1892631
11154
337
22000
Herendi fehér aranyozott szélű hiányos teás készlet + süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben 1894867
11155
337
Herendi Apponyi mintás tál (2 db) + só-borstartó (1 db), kézzel festett, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben 1835937
11156
337
Zsolnay porcelánra kézzel festett dísz tányér. Zsűrizett. Jelzett, hibátlan. d:18 cm 1895115
11157
337
Zsolnay pillangómintás porcelán szív alakú dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×6×4 cm 1891496
11158
337
4400
Zsolnay eozin mázas medál, jelzett, hibátlan, láncon, eredeti dobozában, 3×2,5 cm 1815305
11159
337
38000
Zsolnay perzsa mintás áttört peremű kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:1064, alján máz alatti hajszál repedéssel, m:15 cm, d:13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft