Herendi Apponyi mintás tál (2 db) + só-borstartó (1 db), kézzel festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Apponyi-mintas-tal-2-db-plus-so-borstarto-1-db-kezzel-festett-jelzettek-apro-kopa~II1894867
1894867
11155
337
Leírás: Herendi Apponyi mintás tál (2 db) + só-borstartó (1 db), kézzel festett, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben
: vörös_iván