Porcelán Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1894173
11160
337
Zsolnay porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm, h:17 cm 1892918
11161
337
Zsolnay retró bögre (2 db), jelzett, matricás,foltos, m:8 cm (2×) 1892916
11162
337
Zsolnay matricás kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm (2×) 1893386
11163
337
Zsolnay pajzsos tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9,5×8 cm 1893394
11164
337
Zsolnay mitológiai (A három grácia) jelenetes teás készlet, matricás, jelzett, hibátlan 1891336
11165
337
200000
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa, kézzel festett porcelánfajansz test, bronz szerelékekkel, apró kopás nyomokkal, bura hiányzik, m:30 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1891321
11166
337
200000
Zsolnay historizáló áttört jardiniere, kézzel festett porcelánfajansz, apró kopással, jelzett (TJM) h:26 cm, m:16 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1891501
11167
337
Zsolnay repesztett váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 1895117
11168
337
Hollóházi halacska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 1874468
11169
337
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm 1881899
11171
337
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm 1881897
11172
337
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft