Porcelán Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1881894
11173
337
Hollóházi játszó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:20 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure 1881893
11174
337
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm 1893980
11175
337
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm 1893392
11176
337
Holloházi lovagoló hölgy tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17×19,5 cm 1892228
11177
337
Hollóházi porcelán virágmintás mokkás csészék és aljak (6db), matricás, kopott festés, jelzett 1892146
11178
337
Hollóházi Szász Endre által tervezett váza, matricás, jelzett, hibátlan, aranyozás egy helyen kissé kopott. m: 20 cm 1892199
11179
337
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutartó, doboz, tányér, matricás, jelzett, aranyozás kissé kopott, d:20 cm, d:10 cm, 13,5×9 cm 1892155
11180
337
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:29,5 cm 1892193
11181
337
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, tányérak (3 db) matricás, enyhe kopással, jelzett, m: 10,5 cm, d:15,5 és 20 cm 1891558
11182
337
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, apró kopással, jelzett, m: 13,5 cm 1891543
11183
337
Hollóházi halacska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1794512
11184
337
46000
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, királyi gondola (jardiniere), kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 24 cm, h:31 cm / Fischer royal gondola, hand-painted, restaurated Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft