46 000 Ft
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, királyi gondola (jardiniere), kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 24 cm, h:31 cm / Fischer royal gondola, hand-painted, restaurated