Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 130

15000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15001.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15002.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dusan Opinćal: Becse. Becse, 1997, Becsei Rádió. Magyar és szerb nyelven. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15004.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban.+A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15007.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Borsa Iván: Somogy vármegye címereslevele és első pecsétje. 1498. Kaposvár,(1998), Kaposvári Nyomda Kft.,16 p.+1 t. Kiadói papírkötés.
15008.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Horler Miklós: Budapest műemlékei II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Magyarország műemléki topográfiája. VI. kötet. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott, részben hiányos papír védőborítóval,de egyébként jó állapotban.
15009.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Békés megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft