15006.
334. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Világjárók sorozat 14 kötete. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, részben kopott gerincekkel.