A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Váll... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500001/A-100-eves-Fovarosi-Vizmuvek-Bp-1967-Mezogazdasagi-Konyvkiado-Vallalat-Elso-kiadas~II1872974
1872974
15005
334
Books: Travelling, Local History
Leírás: A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban.+A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: tánczos_gábor