Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1869905
11254
333
Udvarló kisfiú porcelán falikép, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldala üveglapra ragasztva, keretben, hibátlan, 14×19 cm 1866077
11255
333
11 db Limoges francia porcelán tányér. matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm 1861476
11256
333
Karsbadi porcelán. Kobalt és aranyfestett mintás dísztányér. Új állapotban, eredeti dobozában / Chinaware plate 25 cm 1861461
11257
333
Karsbadi porcelán. Kobalt és aranyfestett mintás dísztányér. Új állapotban, eredeti dobozában / Chinaware plate 25 cm 1861478
11258
333
Karsbadi porcelán. Kobalt és aranyfestett mintás dísztányér. Új állapotban, eredeti dobozában / Chinaware plate 25 cm 1861481
11260
333
Karsbadi porcelán. Kobalt és aranyfestett mintás dísztányér. Új állapotban, eredeti dobozában / Chinaware plate 25 cm 1871001
11261
333
"Hotel S. Pietro", Richard-Ginori jubileumi olasz porcelán hamutartó, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 18 cm 1870950
11262
333
Drezdai porcelán csésze+alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 11,5 cm 1870969
11263
333
Beatrix Potter's "pig-wig", angol porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm 1870979
11264
333
Bavaria jelenetes tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 11 cm 1870872
11265
333
5500
Royal Dux? csehszlovák oroszlán, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 23,5×12×6,5 cm 1870908
11266
333
Porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft