Beatrix Potter's "pig-wig", angol porcelán figura, kézzel festett, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Beatrix-Potters-pig-wig-angol-porcelan-figura-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-m-10~II1870969
1870969
11263
333
Leírás: Beatrix Potter's "pig-wig", angol porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
: vörös_iván