Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1865001
11242
333
Hutschenreuther fehér mázas vázák (2 db), jelzett, hibátlan, m: 14-17 cm 1864711
11243
333
Rosenthal mezei virág mintás váza, tálka, doboz, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 3 db, m:16 cm, 14×10 cm, 13×9 cm 1821869
11244
333
Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm 1871342
11245
333
5 db kerámia és porcelán kiöntő, hibátlanok 1871032
11246
333
Német porcelán kéményseprő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 1871061
11247
333
Galambos, rózsás porcelán zongora alakú bonbonier, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 9×11×13 cm 1871356
11248
333
Román porcelán likőrös poharak, 6 db, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 4 cm 1871320
11249
333
Rózsákkal díszített porcelán csengő, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:10 cm 1836677
11250
333
15000
Porcelán dísztányér, részben kézzel festett, jelzett, fém tartóval, d: 34,5 cm 1864814
11251
333
IV. Károlyt ábrázoló mini váza, sérült, kopásnyomokkal, m: 11 cm 1865585
11252
333
Vienna - Schönbrunn falra akasztható porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 1871558
11253
333
XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft