Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1865615
11230
333
Aquincumi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1871584
11231
333
Alföldi porcelán étkészlet + teás készlet 1835380
11232
333
Weimler weimari porcelán csésze + 3 alj Jelzett, kézzel festett, hibátlan / Weimar chinaware mug 1871557
11233
333
XX. sz. eleje: Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, d:38 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 38 cm 1842598
11234
333
Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett, m:5 cm, 8×5 cm 1577142
11235
333
cca 1820 Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf" tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással, d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding 1863132
11236
333
90000
cca 1950 Rudolf Kämmer Volkstedt zenélő figurák ( 3db), kézzel festett, jelzett, csorba lepattanás nélkül, m: 19 cm (3×) 1871252
11237
333
Wallendorf harisnyát húzó kislány, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, 13,5 cm 1840897
11238
333
11000
Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), jelzett, kopott, d: 22,5-28 cm, összesen: 22 db 1860795
11239
333
Metzler & Ortloff csibéknek fuvolázó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1869654
11240
333
Wedgwood bisquit bonbonier, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 10×10×5 cm 1866971
11241
333
24000
4 db Spode Copeland "Bertha" fajansz teás csésze+alj, kézzel festettek, jelzettek, kopásokkal, d: 10,5 cm (csésze) ill. 16 cm (alj) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft