Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1851804
10075
332
Fohl Ferenc (?-): Kirándulók. Olaj, farost, jelzett, sérült, 40×53 cm 1838444
10076
332
11000
Fülöp jelzéssel: tavaszi folyópart. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1851855
10077
332
Gaál Domokos (1940- ): Gödöllő, királyi kastély, rézkarc, papír, 20x30 cm üvegezett fa keretben, 1857259
10078
332
Gadányi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×40 cm 1856320
10079
332
Gábor jelzéssel: Őszi erdő részlet. Olaj, farost, 55×149 cm 1799361
10080
332
4200
Gál János (1894-1976): Élet az udvarban. Akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm 1852592
10082
332
Gerzson Pál (1931-2008): Esze Tamás, Labancok után. Linó, papír, paszpartuban, 11×13,5 és 9×13 cm 1856153
10083
332
Glatz jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 60×50 cm 1853948
10084
332
9500
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, 34,5×25,5 cm 1834401
10085
332
15000
Domenico Gnoli (1933-1970): Női fej. Litográfia, papír, jelzés nélkül, 32×48 cm 1852186
10086
332
Gruber jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, 30×21 cm 1747789
10087
332
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál II. Akril, farost, jelzett, 60×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft