Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1855858
10088
332
Gyenes jelzéssel: A gitár. Szén, papír, 29×28 cm 1718608
10089
332
Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm 1830082
10091
332
Henczné jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1851913
10092
332
Herman jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm 1800657
10093
332
Hermann jelzéssel: Glóbusz. Színezett rézkarc, papír, 18×13 cm 1606936
10094
332
40000
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×48 cm 1839618
10095
332
Herrer jelzéssel: Vízparti fák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm 1839850
10096
332
Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1761844
10097
332
Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm 1839576
10098
332
Hincz jelzéssel: Fekvő akt.. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×41 cm 1851750
10099
332
Hincz jelzéssel: Tornász. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm 1853905
10100
332
9500
Hincz Gyula (1904-1986): Játékok. Rézkarc, papír, jelzett, 19×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: