Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1758213
10126
332
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Ipoly. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm 1859524
10127
332
Komlós jelzéssel: Majorság. Színezett rézkarc, papír, 17×24 cm 1852207
10128
332
Kondor jelzéssel: Angyal a városban. Szén, papír, 31×21 cm 1821621
10129
332
Kopátsy jelzéssel: Caron magyar versenyló, olaj, vászon, fa keretben, 29×39 cm 1840018
10130
332
Korda jelzéssel: Háztetők. Akvarell, papír, kis szakadással, üvegezett keretben, 32×48 cm 1855894
10131
332
Kozma jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, apró szakadással, 38×54 cm 1813063
10132
332
Kozma Lajos (1884-1948): Álmodás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1806748
10133
332
Kórusz József (1927-2010): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36,5 cm 1852082
10134
332
2200
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi népviselet, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1852081
10135
332
2200
Kós Károly (1883-1977): Erdély, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1852083
10136
332
2200
Kós Károly (1883-1977): Erdély, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1854044
10137
332
László (Páskuj) Endre (1900-1987): Pieró. (Jelmezterv a Magyar Mozgásművészeti Csoport (Thurnay Alice) számára. Vegyes technika, (csomagoló)papír, jelzés nélkül, 30×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft